O společnosti

Analytics Data Factory s.r.o. působí na českém trhu od roku 2015. Jako hrdý zlatý partner společnosti SAS implementujeme u zákazníků produkty, které jim ve velmi krátké době dokážou přinést kompletní přehled nejen o obchodních příležitostech, efektivitě projektového řízení, ale i identifikaci možných rizik. Protože základem každého úspěšného rozhodnutí v podnikání je správná datová analýza.

ANALYTICS

Důkladně analyzujeme a hodnotíme váš stávající stav a situaci. Výstupy dáváme do souladu s tím, čeho chcete dosáhnout a kam směřujete. Následně vám pomáháme najít a vybrat správné nástroje a prostředky, které tyto vaše cíle naplní. Zní to samozřejmě, ale věřte, že není.

DATA

Zajímají nás hlavně fakta a čísla, jak jednotlivé procesy opravdu fungují, nikoliv jak by měly dle směrnic a dokumentů. Výsledky naší práce vždy měříme přes čísla s určením konkrétní přidané hodnoty. Bavíme se s vámi zcela otevřeně o tom, co nám data říkají.

FACTORY

S rozvojem technologií je stále snadnější řadu činností, které dříve museli vykonávat lidé, automatizovat a nechat tak pracovat velmi sofistikované řešení. Tím vytváříme prostor pro vaše specialisty a odborníky, aby se mohli věnovat činnostem s vyšší přidanou hodnotou.

 

Jsme spolehlivý dodavatel s jasnou vizí

Spokojený zákazník je u nás na prvním místě. Proto se snažíme o dlouhodobý rozvoj dodaného řešení včetně poskytování kvalitního servisu, díky čemuž dochází k budování a posilování vztahu s jeho klienty.

Zároveň jsme mladá dynamická společnost, která dbá na firemní kulturu. Kromě možnosti profesního růstu, vzdělávání a různých certifikací, se staráme nejen o naše zaměstnance, ale i o lidi kolem nás. Podporujeme charitativní projekty a aktivně se zapojujeme do dění ve společnosti.

 

 

Náš tým

Chceme se dále rozvíjet, proto hledáme specialisty a experty, kteří do ADF přinesou své zkušenosti a know-how, které umožní našim klientům dále růst a být úspěšnější ve svých oborech. Zároveň hledáme dravé mládí, které se chce učit pracovat s nejmodernějšími technologiemi a podílet se na projektech pro největší společnosti v bankovnictví, pojišťovnictví a retailu.

Kamil Mahdal

CEO

kamil.mahdal@byadf.cz

 

Jiří Mojžíš

Enterprise Architect

jiri.mojzis@byadf.cz

Filip Král

Support manager

filip.kral@byadf.cz

   

Aleš Vychodil

Technical Team Leader

ales.vychodil@byadf.cz

 

Lenka Mahdal

HR Manager

hr@byadf.cz

Monika Kučerová

Office Manager

info@byadf.cz

Volné pozice

Náš blog

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi