Pomáháme zlepšovat komunikaci našich zákazníků

26.01.2021

Náš specialista Luboš Kukučka se spolu s vývojáři ze společnosti SAS podílí na projektu pro firmu Home Credit International.

Tento projekt je inovativní tím, že se na něm aplikuje hybridní architektura od společnosti SAS a jejím řešení CI 360. Propojením světa cloudu s on premise řešením vznikne prostor pro snadnou implementaci modulu Email Engage, který je jedním z nejmodernějších marketingových kanálů. Využívá zpravidla e-mail jako efektivní a přímý komunikační kanál mezi společností a jejím zákazníkem a bezpochyby přináší řadu výhod.

 

V první řadě je to vysoká a rychlá dostupnost řešení na cloudu, díky které se celková doba implementace a integrace výrazně zkrátí. Dále se jedná o výrobu e-mailových řešení. Díky přehlednému prostředí Email Engage si je snadno připravíte, a to bez nutnosti znalosti kódování. Celý proces se tak urychlí a ušetří čas. Velkým přínosem je integrovaná knihovna v CI 360. Jedná se o ideální nástroj pro správu obrázků a šablon, které je možné využít ve více kreativách. Samozřejmostí jsou náhledy e-mailů, spamové testy a informace o doručení zpráv. V neposlední řadě poskytují přehledná analytická data v prostředí CI 360 rychlé a dostupné analýzy úspěšnosti e-mailových kampaní a samotného chování zákazníků.  

 

Pro více informací, neváhejte kontaktovat našeho specialistu Luboše Kukučku na e-mailu lubos.kukucka@byadf.cz. Rád vám přiblíží výhody řešení Email Engage CI 360 a zodpoví vaše dotazy.