Analytics Data Factory se stala partnerem České asociace umělé inteligence

15.11.2023

S velkou radostí oznamujeme navázání úzké spolupráce se společností Analytics Data Factory, expertem na správu a využití dat s důrazem na bezpečnost a moderní technologie včetně umělé inteligence.

Přes data k efektivitě
Společnost Analytics Data Factory (ADF) působí na českém trhu od roku 2015 a specializuje se na poskytování komplexních řešení v oblasti datové analýzy a správy. Za sebou má řadu úspěšných projektů v oblasti řízení rizik. Unikátní přístup k datům a automatizaci umožňuje klientům, mezi kterými nechybí značky jako ČSOB, Komerční banka, Česká podnikatelská pojišťovna či pojišťovna Kooperativa, růst a dosáhnout větší efektivity ve svém podnikání.

 

Pro ADF jsou klíčová fakta a čísla, která ukazují, jak jednotlivé procesy skutečně fungují. Namísto teoretických směrnic a dokumentů se společnost zaměřuje na skutečné výsledky a měřitelnou přidanou hodnotu.

ADF využívá moderní technologie k automatizaci rutinních úkolů, čímž klientům uvolňuje čas a zdroje.

Pro ADF je klíčovým faktorem dlouhodobý rozvoj dodaných řešení a poskytování kvalitního servisu. Tímto způsobem společnost buduje pevné vztahy s klienty a zajišťuje jejich dlouhodobou spokojenost.

Smysl našeho partnerství
Partnerstvím s Českou asociací umělé inteligence ADF posiluje svou pozici v oblasti umělé inteligence a datové analýzy a je připravena nadále přinášet inovace a výjimečné služby.

Členové asociace získávají přístup k odbornému know-how ADF v oblasti správy a využití dat, což jim poskytuje cenné informace pro jejich projekty v oboru umělé inteligence.

Partnerství také otevírá dveře k možnosti konzultací a spolupráce s ADF, to vše s cílem přispět k inovacím a etickému rozvoji umělé inteligence v České republice.

Konec plýtvání
Jedním z klíčových projektů, na kterých ADF pracuje, je FOOD SAVE by ADF.

Toto revoluční řešení v oblasti distribuce a prodeje rychloobrátkového zboží za pomoci umělé inteligence a kamerového snímání zpracovává a vyhodnocuje data způsobem, díky němuž zákazník účinně optimalizuje procesy naskladnění a tím dochází k omezení plýtvání potravinami.

Tímto způsobem ADF přispívá k udržitelnosti a zodpovědnému podnikání.

Společná vize
Rádi bychom upřímně poděkovali společnosti Analytics Data Factory (ADF) za důvěru a odhodlání, které vnesla do našeho partnerství.

Jsme nadšení z možností, které spolupráce přináší. Partnerství je výjimečnou příležitostí, jak posílit naše úsilí o rozvoj umělé inteligence v České republice.

Společně sdílíme vizi inovace, zodpovědnosti a růstu v oblasti, která má potenciál změnit náš svět.

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi