Analytics Data Factory rozšiřuje svůj vrcholný management, na pozici COO nastupuje Radim Kašpárek

08.11.2023

Česká společnost Analytics Data Factory, která je expertem na správu a využití firemních dat, rozšiřuje svůj tým o dalšího klíčového člověka.

Na nově vytvořenou strategickou pozici Chief Operations Officer (COO) nastoupil Radim Kašpárek, který přichází ze skupiny Unicorn a má dlouholeté zkušenosti v oblastech energetiky, elektromobility a automotive.

„Vytvoření pozice COO je výsledkem našeho dlouhodobého růstu, a zároveň dalším krokem k transformaci firmy na produktově orientovanou.

Vážím si toho, že se Radim se svými bohatými zkušenostmi s řízením tuzemských i zahraničních projektů bude podílet právě na rozvoji ADF,“ říká Kamil Mahdal, zakladatel a CEO společnosti Analytics Data Factory.

Radim Kašpárek působil 11 let ve skupině Unicorn, před příchodem do ADF zastával v rámci skupiny pozici produkčního ředitele a jednatele společnosti ChargeUp.

Během své kariéry se věnoval především oblasti automotive, elektromobility a energetiky.

Na pozici COO společnosti ADF působí Radim Kašpárek od 1. listopadu a ve své nové roli bude mít mimo jiné odpovědnost za denní chod firmy, implementaci strategických zájmů a dohled nad klíčovými zakázkami.

Radim je ženatý, ve volném čase se věnuje zejména svým dvěma synům, má rád lyžování a jachting.

Necháte nám drobečky, abychom věděli, jak nám to tu žije?

Ale jo

Vyberte si sušenky přesně podle vaší chuti a nálady.

Funkční cookies jsou nezbytné, aby nám web fungoval tak, jak má. Bude si tak pamatovat i nastavení a souhlasy, které jste nám udělili.

Souhlasím se všemi