Nepodceňujte kvalitní support, externí specialisté vám mohou pomoci snížit náklady i pokrýt personální výpadky

17.02.2021

Pokud chcete pracovat efektivně a předcházet nejrůznějším problémům, hraje klíčovou roli kvalitní support.

Právě této důležité oblasti se však často nevěnuje dostatečná pozornost, a to i navzdory tomu, že společnosti implementují výkonná řešení s obrovským potenciálem. Období jejich životního cyklu je proto většinou 4 až 5 let, přestože by mohly zásadně prodloužit životnost stávajícího řešení pomocí aktualizací a pravidelné péče, a to až na trojnásobek. V případě úspěchu se mohou těšit ze značných úspor nejen za nákup a údržbu, odpadá také nutnost implementace i školení zaměstnanců, kteří se s novými systémy musí nejdříve naučit zacházet.

Ve společnostech kromě toho rovněž často panuje dlouhodobý nešvar, a to řešit problémy „za pět dvanáct“, nebo dokonce až v hodině dvanácté. Přitom v naprosté většině případů existuje reálná možnost potížím předejít. A co si tedy počít, pokud se oblasti supportu sami nemůžete v potřebném rozsahu věnovat?

Elegantním řešením může být ponechání supportu na specialistech, kteří vše kompletně obstarají. Nastaví veškeré procesy, budou je pečlivě monitorovat a zajistí komplexní podporu, včetně individuálního přístupu ke školení vašich zaměstnanců.

Na základě dlouholetého monitorování potřeb našich klientů jsme pro vás vytvořili službu Support by ADF, jež si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkovi. Zároveň se vyznačuje širokým portfoliem nabízených služeb a také bohatou expertízou specialistů čerpající z více než dvaceti let zkušeností. To mimo jiné potvrzuje i prestižní status Gold Partner společnosti SAS, kterým disponuje pouze 85 firem na světě, přičemž ADF je jedna z nich.

Ať už potřebujete pomoci se správou SAS systémů nebo vás trápí replikace složitých deploymentů, vždy se snažíme nahlížet na problémy zákazníka z jeho perspektivy. Pomáháme mu tak naplňovat jeho dlouhodobé cíle. Samozřejmostí je navíc nejen podpora databází a technologií, ale rovněž schopnost práce s různými OS a messaging platformami. S ohledem na současné turbulentní období nabízíme také možnost pokrýt personální výpadky.

Naši experti pomáhají denně spravovat SAS systémy, od Campaign Managementu přes Real Time Decision Manager po Visual Investigator a zvládneme řešení jak na platformě SAS 9.4, tak na SAS Viya. Podpora databází a dalších podpůrných technologií je rovněž samozřejmostí (SQL Server, Oracle, Teradata, PostgreSQL a mnoho dalších).

Pokud byste pro vaši firmu rádi zajistili efektivní support nejen SAS produktů, ale i celého ekosystému, neváhejte nás kontaktovat na info@byadf.cz či telefonním čísle 725 393 669. V rámci bezplatné konzultace vám ukážeme konkrétní způsoby, jak vám dokážeme pomoci.