Operátor Call centra
Místo práce: Říčany

Náplň práce:
  • telefonická komunikace s klienty
  • analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací
  • doporučení vhodných produktů
  • administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • výhodou je praxe jako operátor call centra nebo pojišťovací/finanční poradce, PODMÍNKOU je však pouze chuť se učit a mít nadšení do práce
  • skvělé komunikační dovednosti
  • pečlivost, ochotu a zodpovědný přístup
  • pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
Nabízíme:
  • místo v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti s výrazným podílem na tuzemském trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • různorodá práce na zajímavých projektech
  • zkušený team leader
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • zaměstnanecké výhody
  • práce na HPP, DPP, DPČ, IČO – možnost polovičních úvazků
  • pracovní doba PO – PÁ
  • fixní hrubá mzda – bonusy
  • práce je vhodná pro MAMINKY NA NEBO PO RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ!
  • NEJEDNÁ SE O VYMÁHÁNÍ!
V případě vašeho zájmu pošlete svůj životopis na: Analytics Data Factory s.r.o., HR@BYADF.CZ

Sídlo společnosti a kontaktní údaje

Analytics Data Factory s.r.o.

Masarykovo náměstí 1544
Pardubice - Zelené Předměstí
PSČ: 530 02

IČO: 046 20 852
DIČ: CZ046 20 852

Společnost zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové. Spisová značka 36275 C.