Marketing Specialist
Místo práce: Praha

Baví Vás vzdělávat se a své vědomosti předávat dále? Hledáte svojí první pracovní příležitost, kde se budete moci dále rozvíjet? Analytics Data Factory Vám ji nabízí!

Náplň práce:
  • aktivní spolupráce na vytváření a následné implementaci produktových strategií
  • příprava, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní a eventů
  • prezentace společnosti na předem připravených jednáních
  • pravidelná administrativa (zápisy z porad, fakturace, objednávky atd.)
  • pravidelný reporting, analýzy
  • zodpovědnost, ve spolupráci s project managerem, za řízení interních i zákaznických projektů
  • podílení se na tvorbě strategie společnosti, reklamních kampaní, sledování vývoje trhu
Požadujeme:
  • praxe min. 1 rok s marketingem a komunikací
  • zkušenosti se správou webových stránek
  • přehled o trhu IT a souvisejících služeb výhodou
  • zkušenosti s projektovým řízením a s řízením vývojových projektů výhodou
  • orientace ve webové analytice výhodou
  • znalost analytických nástrojů typu Google Analytics nebo Hotjar výhodou
  • dobrou znalost práce s produkty MS Office
  • analytické myšlení a logické uvažování
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • silná zainteresovanost na dosahování cílů
  • samostatnost a zodpovědný přístup
  • pracovní nasazení, týmový duch, časová flexibilita, loajálnost
Nabízíme:
  • Místo v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • účast na výjimečných projektech
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Firemní benefity
V případě vašeho zájmu pošlete svůj životopis na: Analytics Data Factory s.r.o., HR@BYADF.CZ

Sídlo společnosti a kontaktní údaje

Analytics Data Factory s.r.o.

Masarykovo náměstí 1544
Pardubice - Zelené Předměstí
PSČ: 530 02

IČO: 046 20 852
DIČ: CZ046 20 852

Společnost zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové. Spisová značka 36275 C.